Tribune (6.x-1.13) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: enabled
sv: aktiverad

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: History
sv: Historik

en: tag
sv: tagg

en: Post
sv: Inlägg

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Key
sv: Nyckel

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: Shortcut
sv: Genväg

en: Anonymous user
sv: Anonym användare

en: Active users
sv: Aktiva användare

en: Filter settings
sv: Filterinställningar

en: Search messages
sv: Sök meddelanden
