Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: enabled
af: geaktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: History
af: Geskiedenis

en: The configuration options have been reset to their default values.
af: Die konfigurasie-opsies is herstel na hulle verstekwaardes.

en: Post
af: Posstuk

en: Moderation
af: Moderasie

en: Read only
af: Slegs lees

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker
