Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: History
am: ታሪክ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Read only
am: ንባብ ብቻ
