Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجع الإعدادات المبدئية

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Delete
ar: احذف

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: ابحث

en: None
ar: لا يوجد

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: احفظ

en: History
ar: الأرشيف

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.

en: Post
ar: المحتوى

en: Filters
ar: مرشحات

en: text
ar: نص

en: Key
ar: المفتاح

en: Read only
ar: للقراءة فقط

en: Shortcut
ar: اختصار

en: Anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: Filter settings
ar: إعدادات المرشح
