Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
be: Ськінуць да дапомных парамэтраў

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісаньне

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Наладкі

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Опцыі канфігурацыі ськінутыя да дапомных.

en: Post
be: Допіс

en: Filters
be: Фільтры

en: Read only
be: Толькі чытаньне

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік
