Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: History
bs: Istorija

en: The configuration options have been reset to their default values.
bs: Postavke konfiguracije su resetovane na defaultne vrijednosti.

en: Post
bs: Članak

en: Filters
bs: Filteri

en: Read only
bs: Samo čitanje (read only)
