Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: enabled
ca: habilitat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: History
ca: Història

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: Post
ca: Enviament

en: Smiley
ca: Emoticona

en: Filters
ca: Filtres

en: Key
ca: Clau

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Read only
ca: De només lectura

en: Shortcut
ca: Enllaç directe

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Information
ca: Informació

en: Filter settings
ca: Paràmetres del filtre
