Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: The configuration options have been reset to their default values.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་  ཁོང་རའི་སྔོན་སྒྲིག་གནས་གོང་ཚུ་ལུ་སླར་སྒྲིག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Read only
dz: ལྷག་ནི་ཙམ།

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།
