Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: History
eo: Historio

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: Post
eo: Afiŝo

en: Filters
eo: Filtroj

en: Read only
eo: Nur legebla

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto
