Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: enabled
et: lubatud

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: History
et: Ajalugu

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: Post
et: Postitus

en: Filters
et: Filtrid

en: text
et: tekst

en: Key
et: Võti

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: Shortcut
et: Otsetee

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Information
et: Andmed

en: Filter settings
et: Filtri seaded
