Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: enabled
fi: käytössä

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Size
fi: Koko

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei yhtään

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: History
fi: Historia

en: The configuration options have been reset to their default values.
fi: Asetukset on palautettu oletusarvoihinsa.

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Example
fi: Esimerkki

en: Smiley
fi: Hymiö

en: Filters
fi: Suodattimet

en: text
fi: teksti

en: Key
fi: Väri

en: Display name
fi: tiedostonimi

en: Read only
fi: Vain luku

en: Shortcut
fi: Oikopolku

en: Anonymous user
fi: Anonyymi käyttäjä

en: Information
fi: Tietoa

en: Filter settings
fi: Suodattimien asetukset
