Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: enabled
gl: activado

en: Delete
gl: Eliminar

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ninguno

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Opcións

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: History
gl: Historial

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: Post
gl: Entrada

en: Filters
gl: Filtros

en: Read only
gl: Só lectura

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo
