Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: enabled
he: פעיל

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: זמין

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: History
he: היסטוריה

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: Post
he: הודעה

en: Filters
he: מסננים

en: text
he: טקסט

en: Key
he: מפתח

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Read only
he: לקריאה בלבד

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: Information
he: מידע
