Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
