Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: History
mr: इतिहास

en: Post
mr: लेख

en: Example
mr: उदाहरण

en: Read only
mr: फक्त वाचण्यासाठीच
