Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: Read only
pa: ਕੇਵਲ ਪੜ੍ਹਨ ਲਈ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ
