Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Reset to defaults
sk: Predvolené nastavenia

en: enabled
sk: povolené

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Hľadať

en: None
sk: Žiadne

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: History
sk: História

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: tag
sk: značka

en: Post
sk: Príspevok

en: Example
sk: Príklad

en: Filters
sk: Filtre

en: Key
sk: Kľúč

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Moderation
sk: Moderovanie

en: Read only
sk: Iba čítanie

en: Shortcut
sk: Skratka

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Information
sk: Informácia

en: Filter settings
sk: Nastavenia filtra

en: Search messages
sk: Prehľadávať správy
