Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Delete
sq: Elemino

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktiv

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: History
sq: Kronollogjia

en: The configuration options have been reset to their default values.
sq: Opsionet e konfigurimit u kthyen në vlerat e tyre të prezgjedhura.

en: Post
sq: Dërgimi

en: Filters
sq: Filtrat

en: Read only
sq: Vetëm lexim

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim
