Tribune (6.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
th: คืนค่าเดิม

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ชนิด

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Name
th: ชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: History
th: ประวัติ

en: The configuration options have been reset to their default values.
th: คืนการตั้งค่ากลับเป็นค่าปริยายแล้ว

en: Read only
th: อ่านอย่างเดียว

en: Anonymous user
th: ผู้ใช้ยังไม่ลงทะเบียน
