Trick Question (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Question
el: Ερώτηση

en: Explanation
el: Επεξήγηση
