Trick Question (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Cancel
es: Cancelar

en: Save
es: Guardar

en: Question
es: Pregunta

en: Answer
es: Respuesta

en: Explanation
es: Explicación

en: User registration
es: Registro de usuario
