Trick Question (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Save
pt: Salvar

en: Question
pt: Pergunta

en: Answer
pt: Resposta

en: Explanation
pt: Explicação

en: User registration
pt: Registro de usuário
