Trick Question (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Save
ar: حفظ

en: Question
ar: السؤال

en: Explanation
ar: الشرح

en: User registration
ar: تسجيل المستخدم
