Trick Question (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Save
ca: Desa

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: Explanation
ca: Explicació

en: User registration
ca: Registre d'usuari
