Trick Question (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Save
fi: Tallenna

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: Explanation
fi: Selitys

en: User registration
fi: Käyttäjän rekisteröityminen
