Tripal (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (66 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Value
az: Qiymət

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Contact
az: Kontakt

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Year
az: İl

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Comment
az: Şərh

en: Contains
az: Tərkibində

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: %time ago
az: %time əvvəl

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Query
az: Sorğu

en: Map
az: Xəritə

en: Relationships
az: Əlaqələr

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Aggregate
az: Ümumi

en: contains
az: ehtiva edir

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: Column
az: Sütun

en: Time ago
az: Vaxt əvvəl

en: Sequence
az: Ardıcıllıq

en: Display type
az: Ekran növü

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı

en: Ends with
az: ilə bitir

en: Abbreviation
az: İxtisar

en: Time ago (with "ago" appended)
az: Vaxt əvvəl ("əvvəl" əlavə edilməklə)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
az: Vaxt aralığı ("əvvəl/beləliklə" əlavə edilməklə)

en: Simple separator
az: Sadə ayırıcı

en: Invalid date format.
az: Yanlış tarix formatı.

en: begins
az: başlayır

en: ends
az: bitir
