Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Date
af: Datum

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Unit price
af: Eenheidsprys

en: Order number
af: Bestelligsnommer
