Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Amount
ar: المبلغ

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Clear form
ar: إخلاء الاستمارة

en: Unit price
ar: ثمن الوحدة

en: Order number
ar: رقم الطلب
