Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ
