Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj
