Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Currency
ca: Moneda

en: Date
ca: Data

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: Amount
ca: Import

en: Phone
ca: Telèfon

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: Invoice
ca: Factura

en: City
ca: Ciutat

en: Customer address
ca: Adreça del client

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Product price.
ca: Preu del producte.

en: Submit order
ca: Realitza la comanda

en: Clear form
ca: Neteja el formulari

en: Unit price
ca: Preu unitari

en: Order number
ca: Número de comanda
