Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: Date
da: Dato

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: Number of items
da: Antal elementer

en: Default settings
da: Standardindstillinger

en: Amount
da: Beløb

en: Phone
da: Telefon

en: Invoice
da: Faktura

en: Remaining
da: Resterende

en: City
da: By

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Product price.
da: Produkt pris.

en: User Id
da: Bruger-ID

en: Product details
da: Produktdetaljer

en: Submit order
da: Send ordre

en: Import products
da: Importér produkter

en: Node Id
da: Node ID

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: Proceed to payment
da: Fortsæt til betaling

en: Clear form
da: Ryd formular

en: Unit price
da: Enhedspris

en: Order number
da: Ordrenummer
