Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Date
eu: Data

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Node Id
eu: Nodo Id-a
