Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (32 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Currency
fr: Devise

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Save
fr: Enregistrer

en: Number of items
fr: Nombre d'éléments

en: Default settings
fr: Paramètres par défaut

en: Amount
fr: Montant

en: Phone
fr: Téléphone

en: Postcode
fr: Code postal

en: Invoice
fr: Facture

en: Remaining
fr: Restant

en: City
fr: Ville

en: Customer address
fr: Adresse du client

en: Payment method
fr: Mode de paiement

en: Product price.
fr: Prix du produit.

en: User Id
fr: Id utilisateur

en: Product details
fr: Détails du produit

en: Product description
fr: Description du produit

en: Submit order
fr: Soumettre la commande

en: Import products
fr: Importer des produits

en: Node Id
fr: Id du nœud

en: Credentials
fr: Accréditation

en: Proceed to payment
fr: Procéder au paiement

en: Clear form
fr: Effacer le formulaire

en: Product price
fr: Prix du produit

en: Invoice id
fr: ID de facture

en: Unit price
fr: Prix unitaire

en: Order number
fr: Numéro de commande

en: All products
fr: Tous les produits
