Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Phone
ga: Fón

en: Postcode
ga: Cód Poist

en: City
ga: Cathair

en: Payment method
ga: Modh íocaíochta

en: Unit price
ga: Praghas an aonaid

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe
