Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Date
he: תאריך

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Amount
he: כמות

en: Phone
he: טלפון

en: Invoice
he: חשבונית

en: Remaining
he: נשארו

en: City
he: עיר

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Submit order
he: שלח הזמנה

en: Unit price
he: מחיר ליחידה

en: Order number
he: מספר הזמנה

en: All products
he: כל המוצרים
