Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Date
hi: तारीख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Import
hi: आयात करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Invoice
hi: बिल
