Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Currency
hr: Valuta

en: Date
hr: Datum

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Amount
hr: Iznos

en: Phone
hr: Telefon

en: Remaining
hr: Preostalo

en: Payment method
hr: Način plaćanja
