Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Date
is: Dagsetning

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: Number of items
is: Fjöldi hluta

en: Amount
is: Upphæð

en: Phone
is: Sími

en: Invoice
is: Kvittun

en: City
is: Borg

en: Payment method
is: Greiðsluháttur

en: Submit order
is: Ganga frá pöntun

en: Unit price
is: Einingaverð

en: All products
is: Allar vörur
