Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
