Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Remaining
kn: ಬಾಕಿಇರುವ

en: Due
kn: ಕೊನೆಯ ದಿನಾಂಕ

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು
