Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Date
lt: Data

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Amount
lt: Suma

en: Phone
lt: Telefonas

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: City
lt: Miestas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą

en: Node Id
lt: Mazgo ID

en: Unit price
lt: Vieneto kaina

en: Order number
lt: Užsakymo numeris
