Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Currency
lv: Valūta

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Amount
lv: Summa

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Invoice
lv: Rēķins

en: City
lv: Pilsēta

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu

en: Unit price
lv: Vienības cena

en: Order number
lv: Pasūtījuma numurs

en: Default language code
lv: Noklusējuma valodas kods
