Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Date
mn: Огноо

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах
