Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
