Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Date
os: Датæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс
