Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
