Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Date
pl: Data

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Number of items
pl: Liczba elementów

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Amount
pl: Ilość

en: Phone
pl: Telefon

en: Postcode
pl: Kod pocztowy

en: Remaining
pl: Pozostało

en: City
pl: Miasto

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Product details
pl: Szczegóły produktu

en: Product description
pl: Opis produktu

en: Submit order
pl: Wyślij zamówienie

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Proceed to payment
pl: Przejdź do płatności

en: Clear form
pl: Wyczyść formularz

en: Unit price
pl: Cena jednostkowa

en: Order number
pl: Numer zamówienia

en: Payment codes
pl: Kody płatności

en: Default payment code
pl: Domyślny kod płatności

en: Tripletex password
pl: Hasło Tripletex

en: Save customer
pl: Zapisz klienta

en: Switch company
pl: Zmień firmę

en: administer tripletex
pl: zarządzaj tripletex

en: Testing the Tripletex API
pl: Testowanie API Tripletex

en: Back to @title
pl: Powrót do @title

en: All products
pl: Wszystkie produkty

en: Inactive products only
pl: Tylko nieaktywne produkty

en: Active products only
pl: Tylko aktywne produkty

en: Tripletex products
pl: Produkty Tripletex

en: Export products to Tripletex
pl: Eksportuj produkty do Tripletex

en: No products to import
pl: Brak produktów do importu

en: Imported or updated @count products
pl: Zaimportowano lub zaktualizowano @count produktów

en: No products to export
pl: Brak produktów do eksportu

en: Exported or updated @count products
pl: Wyeksportowano lub zaktualizowano @count produktów

en: Product <strong>@name</strong> id: !id, Model: !sku exported to Tripletex!
pl: Produkt <strong>@name</srtong> id: !id, model: !sku został wyeksportowany do Tripletex!
