Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Currency
pt: Moeda

en: Date
pt: Data

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Save
pt: Guardar

en: Number of items
pt: Número de itens

en: Default settings
pt: Opções predefinidas

en: Amount
pt: Quantia

en: Phone
pt: Telefone

en: Invoice
pt: Fatura

en: Invoice Id
pt: ID da fatura

en: Remaining
pt: Restante

en: City
pt: Município/Concelho

en: Due
pt: Vencimento

en: Payment method
pt: Método de pagamento

en: Product price.
pt: Preço do produto.

en: Product description
pt: Descrição do produto

en: Customer details
pt: Detalhes do Cliente

en: Search customer
pt: Procurar Cliente

en: Submit order
pt: Enviar encomenda

en: Proceed to payment
pt: Proceder para pagamento

en: Clear form
pt: Limpar formulário

en: Unit price
pt: Preço unitário

en: Order number
pt: Número da encomenda
