Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Date
ru: Дата

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Number of items
ru: Количество пунктов

en: Default settings
ru: Настройки по умолчанию

en: Amount
ru: Сумма

en: Phone
ru: Телефон

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Invoice
ru: Счет

en: Remaining
ru: Оставшиеся

en: City
ru: Город

en: Customer address
ru: Адрес покупателя

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Product price.
ru: Цена продукта.

en: User Id
ru: ID Пользователя

en: Product details
ru: Товар в подробностях

en: Customer details
ru: Информация о заказчике

en: Search customer
ru: Поиск заказчика

en: Submit order
ru: Отправить заказ

en: Import products
ru: Импортировать товары

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Proceed to payment
ru: Продолжить оплату

en: Clear form
ru: Очистить форму

en: Unit price
ru: Цена за единицу

en: Order number
ru: Номер заказа

en: Create invoice
ru: Создание счёта-фактуры

en: All products
ru: Все продукты
